Stolarz – Bednarz poznaj nas bliżej…

Dobry stolarz dba o każdy detal i tworzy z pasją. Nasze doświadczenie i Twój pomysł to znakomity początek udanej współpracy.
Dlaczego drewno? Bo to materiał, który łączy w sobie piękno, trwałość i funkcjonalność.
Inspiruje nas od lat i daje możliwość tworzenia kolejnych projektów, które cieszą nas, a przede wszystkim naszych Klientów.

Stolarz z pokolenia na pokolenie

Stolarz – Bednarz jest firmą, której początki sięgają lat 70-tych. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat w rodzinnym gronie przekazywano sobie bogatą wiedzę na temat prowadzenia warsztatu stolarskiego. Dzięki temu dzisiaj mamy niezbędne doświadczenie w swojej branży i realizujemy rozmaite projekty.

home2 Realizacje z drewna
Schody drewniane, altany, a może meble ogrodowe? Stolarz – Bednarz to bogata oferta usług stolarskich. Zależy nam na tym, by produkty z drewna służyły naszym Klientom przez długie lata. Stolarz – Bednarz korzysta tylko z wyspecjalizowanych lakierni. Proponujemy trzy warianty lakierowania (mat, półmat, połysk) oraz bejcowanie we wszystkich możliwych kolorach. Podchodzimy do naszej pracy z pasją.
Indywidualne podejście do Klienta
Słuchamy naszych Klientów i doradzamy im najlepsze rozwiązania. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, bo lubimy swoją pracę. Wtedy mamy pewność, że nasze drewniane meble, zabudowy, ogrodzenia z drewna, tarasy, antresole oraz inne projekty są spełnieniem wizji naszych Klientów.

podpis_bednarz (2)

POMYSŁ

Dobry początek to dobry pomysł

POMIAR

Precyzja i dbałość o każdy szczegół ma znaczenie

REALIZACJA

Zrealizowane projekty cieszą i motywują